Communiceren met de leverancier? leverancier
Richard SHEN Mr. Richard SHEN
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier
 Telefoonnummer:86-574-88255925 E-mail:sales@steel-tubes.com
Thuis > Product List > Roestvrijstalen pijp > Corrosiebestendige 28 mm roestvrij stalen buis
Corrosiebestendige 28 mm roestvrij stalen buis
Corrosiebestendige 28 mm roestvrij stalen buis
Corrosiebestendige 28 mm roestvrij stalen buis
Corrosiebestendige 28 mm roestvrij stalen buis
Corrosiebestendige 28 mm roestvrij stalen buis
  • Corrosiebestendige 28 mm roestvrij stalen buis
  • Corrosiebestendige 28 mm roestvrij stalen buis
  • Corrosiebestendige 28 mm roestvrij stalen buis
  • Corrosiebestendige 28 mm roestvrij stalen buis
  • Corrosiebestendige 28 mm roestvrij stalen buis

Corrosiebestendige 28 mm roestvrij stalen buis

    betaling Type: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
    Min. orde: 1 Ton
    Levertijd: 35 dagen

Basis informatie

Model: GOST 9940

Type: Naadloos

certificaat: API, CE, BSI, UL

Toepassing: Vloeistofpijp

Section Shape: Round

Surface Treatment: Polished

Gebruik: Bouw & Decoratie

Techniek: Warm gewalst

Materiaal: Roestvrij staal

Material: 200 Series/300 Series/400series

Shape: Round Section

Surface: Pickling

Finish: Heat Treatment

Length: Customers' Request

OD: 3-420mm

Product Name: GOST 9940 Seamless Hot-finished Steel Tu

Grade: 08Cr17Ti , 08Cr18Ni10 , 08Cr18Ni10Ti ,

Additional Info

verpakkingen: verpakken in houten kisten of in zeshoekige bundels

produktiviteit: 20000 Tons per Year

merk: Torich

vervoer: Ocean,Land,Air

Plaats van herkomst: Zhejiang, China (Vasteland)

Capaciteit van de levering: 60000 Ton per year

Certificaat: ISO9001:2008 ISO14001:2008, TS16949, CE PED, TUV, API

GS-code: 7306301100

Haven: Shanghai,Ningbo

Beschrijving

China De fabrikanten van de roestvrij staalbuis, onze Uitlaatbuis van de Roestvrij staal, Gelaste Staalbuis, de Ronde Pijp van het Roestvrij staal, de Roestvrij staalbuis van het Roestvrij staal, de Roestvrije Gerolde Buis, de Duplexroestvrije buis van het Roestvrij staal zijn goed in kwaliteit en concurrerend in prijs.



GOST 9940 naadloze warm afgewerkte stalen buizen van corrosiebestendig staal

Toepassing: voor pijpleidingen voor agressieve media, als semiproducten voor drukvaten en structuren, hoge temperatuur, agressieve media

Roestvast staalkwaliteiten:

08Cr13, 08Cr17,12Cr13, 12Cr17, 15Cr28, 15Cr25Ti,

04Cr18Ni10, 10Cr23Ni18, 08Cr17Ni15Mo3Ti, 08Cr18Ni10, 08Cr18Ni10Ti, 08Cr18Ni12Nb,

08Cr18Ni12Ti, 08Cr20Ni14Si2,10Cr17Ni13Mo2Ti, 12Cr18Ni9, 12Cr18Ni10Ti, 12Cr18Ni12Ti,

17Cr18Ni9, 08Cr22Ni6Ti

Afmetingen: buitendiameter: 76-159 mm WT: 5-26 mm

Toleranties: OD: Gewone nauwkeurigheid ± 1,5%, Hoge nauwkeurigheid ± 1%

Wanddikte:

WT 5 - 8 mm: gewone acc. + 20% -15%; hoge acc. + 12,5% - 15%

WT 8,5 - 20 mm: gewoon acc. ± 15%; hoge acc. + 12,5% - 15%

WT 21 - 26 mm: gewone acc. + 12,5% -15%; hoge acc. ± 12,5%

Tube Sizes
OD, mm WT, mm OD, mm WT, mm
76 5 - 10 127 6 - 22
83; 89; 95; 102; 108; 114 5 - 12 133; 140; 146; 152; 159 6 - 26
121 6 - 20    

Mechanical Properties
Steel Grade Tensile Strength, N/mm2(min) Yield Strength, N/mm2(min) Elongation, % (min)
08Cr17Ti 372 - 17
08Cr18Ni10 510 - 40
08Cr18Ni10Ti 510 - 40
08Cr18Ni12Ti 510 - 40
08Cr22Ni6Ti 588 - 24
10Cr17Ni13Mo2Ti 529 - 35
10Cr23Ni18 491 - 37
12Cr13 392 - 21
12Cr18Ni10Ti 529 - 40
12Cr18Ni12Ti 529 - 40
15Cr25Ti 441 - 17

Chemical Composition (%, max)
Steel Grade C Si Mn Cr Ni Mo S P Ti V
08Cr17Ti 0,08 0,8 0,8 16-18 - - 0,025 0,035 5*C-0,8 -
08Cr18Ni10 0,08 0,8 2 17-19 9-11 - 0,02 0,035 - -
08Cr18Ni10Ti 0,08 0,8 2 17-19 9-11 - 0,02 0,035 5*C-0,7 -
08Cr18Ni12Ti 0,08 0,8 2 17-19 11-13 - 0,02 0,035 5*C-0,6 -
08Cr22Ni6Ti 0,08 0,8 0,8 21-23 5,3-6,3 - 0,025 0,035 5*C-0,65 -
10cr17Ni13Mo2Ti 0,10 0,8 2 16-18 12-14 2-3 0,02 0,035 - 5*C-0,7
10Cr23Ni18 0,10 1 2 22-25 17-20 - 0,02 0,035 - -
12Cr13 0,09-0,15 0,8 0,8 12-14 - - 0,025 0,030 - -
12Cr18Ni10Ti 0,12 0,8 2 17-19 9-11 - 0,02 0,035 5*C-0,8 -
12Cr18Ni12Ti 0,12 0,8 1-2 17-19 11-13 - 0,02 0,03 0,5-0,7 -
15Cr25Ti 0,15 1 0,8 21-37 - - 0,025 0,035 5*C-0,9 -

Verzending

GOST 9940 Corrosiebestendige 28 mm roestvrij stalen buis, warme afgewerkte naadloze buis GOST 9940 Corrosiebestendige 28 mm roestvrij stalen buis, warme afgewerkte naadloze buis

Chemische composities:

GOST 12344-88

GOST 12346-78

GOST 12347-88

GOST 12348-88

GOST 12365-84

GOST 20580-81

Interkristallijne corrosietest: GOST 6032-89

KWALITEITSCONTROLE

1 ~ Inkomende grondstofinspectie
2 ~ Grondstofsegregatie om vermaling van staalkwaliteit te voorkomen
3 ~ Verwarming en hameren einde voor koude tekening
4 ~ Koudtrekken en koud walsen, online inspectie
5 ~ Warmtebehandeling, + A, + SRA, + LC, + N, Q + T
6 ~ Rechttrekken - Snijden op gespecificeerde lengte - Voltooide meetcontrole
7 ~ Machanisch testen in eigen laboratoria met treksterkte, opbrengststerkte, rek, hardheid, impact, mictrostrutuur, enz.
8 ~ Verpakking en opslag.

100% van onze stalen buizen worden dimensioneel gecontroleerd
100% van onze stalen buizen worden visueel gecontroleerd om te verzekeren dat ze een perfecte oppervlaktetoestand en geen oppervlaktefouten hebben.
100% wervelstroomtest en ultrosonische test om longitudinale en transversale defecten te elimineren.

FAQ

Vraag: Verandert u een bedrijf of een fabrikant?
A: Een professionele uitvinder van stalen buizen, fabrikant en leverancier van oplossingen
Vraag: Hoe lang is uw levertijd?
A: Over het algemeen is het 7-14 dagen als de goederen op voorraad zijn. of het is 30-60 dagen als de goederen niet in voorraad zijn, en het is volgens hoeveelheid.
Vraag: Levert u voorbeelden? is het gratis of extra?
A: Ja, we kunnen het monster gratis aanbieden, maar u moet de vrachtkosten betalen.
Vraag: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A: Betaling <= 1000 USD, 100% vooraf. Betaling> = 1000 USD, 30% T / T vooraf, saldo vóór verzending.
Als u nog een vraag heeft, neem dan gerust contact met ons op

Product Categorie : Roestvrijstalen pijp

E-mail naar dit bedrijf
  • Mr. Richard SHEN
  • Uw bericht moet tussen 20-8000 tekens

Related Products List

Huis

Phone

Skype

onderzoek