Bedrijfsgegevens
  • Torich International Co.,Ltd--The Steel Tube Maker

  •  [Zhejiang,China]
  • Type Business:Distributeur / groothandelaar , Fabrikant , Service , Handelsonderneming
  • Main Mark: Afrika , Americas , Azië , Caribbean , Oost Europa , Europa , Midden-Oosten , Noord-Europa , Oceanië , Andere markten , West-Europa , Wereldwijd
  • Exporteur:31% - 40%
  • certs:GB, ISO9001, ISO14001
  • Beschrijving:Seamlss stalen buis,Roestvrije pijpleiding,08Cr17Ti Pijp
Torich International Co.,Ltd--The Steel Tube Maker Seamlss stalen buis,Roestvrije pijpleiding,08Cr17Ti Pijp
Huis > Product List > Roestvrij stalen buis > GOST 9940 Corrosiebestendige 28 mm roestvrij stalen buis, warme afgewerkte naadloze buis

GOST 9940 Corrosiebestendige 28 mm roestvrij stalen buis, warme afgewerkte naadloze buis

Delen op:  

Basis informatie

Model: GOST 9940

Beschrijving


GOST 9940 naadloze warm afgewerkte stalen buizen van corrosiebestendig staal

China De fabrikanten van de roestvrij staalbuis, onze Uitlaatbuis van de Roestvrij staal, Gelaste Staalbuis, de Ronde Pijp van het Roestvrij staal, de Roestvrij staalbuis van het Roestvrij staal, de Roestvrije Gerolde Buis, de Duplexbuis van het Roestvrij staal zijn goed in kwaliteit en concurrerend in prijs.

Wij zijn fabrikant van roestvrij stalen buis in China, als u wilt kopen grote roestvrij stalen buis, roestvrij stalen buis pijp, gelaste roestvrij stalen buis, neem dan contact met ons op.

Stalen kuipen met warm afgewerkte vorm van verschillende soorten staal.


Toepassing: voor pijpleidingen voor agressieve media, als semiproducten voor drukvaten en structuren, hoge temperatuur, agressieve media

Roestvast staalkwaliteiten:

08Cr13, 08Cr17,12Cr13, 12Cr17, 15Cr28, 15Cr25Ti,

04Cr18Ni10, 10Cr23Ni18, 08Cr17Ni15Mo3Ti, 08Cr18Ni10, 08Cr18Ni10Ti, 08Cr18Ni12Nb,

08Cr18Ni12Ti, 08Cr20Ni14Si2,10Cr17Ni13Mo2Ti, 12Cr18Ni9, 12Cr18Ni10Ti, 12Cr18Ni12Ti,

17Cr18Ni9, 08Cr22Ni6Ti

Afmetingen: buitendiameter: 76-159 mm WT: 5-26 mm

Toleranties: OD: Gewone nauwkeurigheid ± 1,5%, Hoge nauwkeurigheid ± 1%

Wanddikte:

WT 5 - 8 mm: gewone acc. + 20% -15%; hoge acc. + 12,5% - 15%

WT 8,5 - 20 mm: gewoon acc. ± 15%; hoge acc. + 12,5% - 15%

WT 21 - 26 mm: gewone acc. + 12,5% -15%; hoge acc. ± 12,5%

Tube Sizes

OD, mm

WT, mm

OD, mm

WT, mm

76

5 - 10

127

6 - 22

83; 89; 95; 102; 108; 114

5 - 12

133; 140; 146; 152; 159

6 - 26

121

6 - 20

 

 


Mechanical Properties

Steel Grade

Tensile Strength, N/mm2 (min)

Yield Strength, N/mm2(min)

Elongation, % (min)

08Cr17Ti

372

-

17

08Cr18Ni10

510

-

40

08Cr18Ni10Ti

510

-

40

08Cr18Ni12Ti

510

-

40

08Cr22Ni6Ti

588

-

24

10Cr17Ni13Mo2Ti

529

-

35

10Cr23Ni18

491

-

37

12Cr13

392

-

21

12Cr18Ni10Ti

529

-

40

12Cr18Ni12Ti

529

-

40

15Cr25Ti

441

-

17


Chemical Composition (%, max)

Steel Grade

C

Si

Mn

Cr

Ni

Mo

S

P

Ti

V

08Cr17Ti

0,08

0,8

0,8

16-18

-

-

0,025

0,035

5*C-0,8

-

08Cr18Ni10

0,08

0,8

2

17-19

9-11

-

0,02

0,035

-

-

08Cr18Ni10Ti

0,08

0,8

2

17-19

9-11

-

0,02

0,035

5*C-0,7

-

08Cr18Ni12Ti

0,08

0,8

2

17-19

11-13

-

0,02

0,035

5*C-0,6

-

08Cr22Ni6Ti

0,08

0,8

0,8

21-23

5,3-6,3

-

0,025

0,035

5*C-0,65

-

10cr17Ni13Mo2Ti

0,10

0,8

2

16-18

12-14

2-3

0,02

0,035

-

5*C-0,7

10Cr23Ni18

0,10

1

2

22-25

17-20

-

0,02

0,035

-

-

12Cr13

0,09-0,15

0,8

0,8

12-14

-

-

0,025

0,030

-

-

12Cr18Ni10Ti

0,12

0,8

2

17-19

9-11

-

0,02

0,035

5*C-0,8

-

12Cr18Ni12Ti

0,12

0,8

1-2

17-19

11-13

-

0,02

0,03

0,5-0,7

-

15Cr25Ti

0,15

1

0,8

21-37

-

-

0,025

0,035

5*C-0,9

-

Verzending

Seamlss Steel Pipe Stainless Pipeline

Chemische composities:

GOST 12344-88

GOST 12346-78

GOST 12347-88

GOST 12348-88

GOST 12365-84

GOST 20580-81

Interkristallijne corrosietest: GOST 6032-89



Product Categorie : Roestvrij stalen buis

Product afbeelding
  • GOST 9940 Corrosiebestendige 28 mm roestvrij stalen buis, warme afgewerkte naadloze buis
  • GOST 9940 Corrosiebestendige 28 mm roestvrij stalen buis, warme afgewerkte naadloze buis
  • GOST 9940 Corrosiebestendige 28 mm roestvrij stalen buis, warme afgewerkte naadloze buis
  • GOST 9940 Corrosiebestendige 28 mm roestvrij stalen buis, warme afgewerkte naadloze buis
E-mail naar dit bedrijf
  • *Onderwerp:
  • *berichten:
    Uw bericht moet tussen 20-8000 tekens

Mobiele Website index. Sitemap


Schrijf u in voor onze nieuwsbrief:
Ontvang updates, aanbiedingen, grote prijzen, kortingen

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Torich International Co.,Ltd--The Steel Tube Maker Alle rechten voorbehouden
Communiceren met de leverancier?leverancier
Richard SHEN Mr. Richard SHEN
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier